Останній Всесоюзний меморіал з боксу пам'яті 68 десантників проходив з 27 по 31 березня 1987 року на рингу спеціалізованої ДЮСШ-6. Його організатором був заслужений тренер України Олег Григор'єв. Миколаївці Богдан Левицький, Олександр Клімов вигравали цей турнір 7 разів. Олександр Бойко – 5 разів, Михайло Петришин – 3 рази.
У 1982 році у вазі 71 кг Турнір виграв відомий боксер Сергій Корчинський.
Після 1987 року турнір не проводився.
Через 11 років, в березні 1998 року, в Палаці спорту «Зоря» за участю багатьох команд з України та Молдови було проведено аналогічний турнір. Тоді приз за волю до перемоги був вручений Юрію Бойку.
Основними завданнями проведення змагань є виховання молодих спортсменів на прикладі мужності та відданості Героїв-десантників під командуванням Костянтина Ольшанського, а також присвоєння переможцям змагань розрядів майстри спорту.
6756b0ef832f4278bb6cfa8585f3d908.png
2.png
3.png
У 2014 році в Миколаєві за ініціативи Вадима Мерікова та Миколи Хаджиогло було відновлено меморіальний турнір з боксу пам'яті Героїв-десантників, які визволяли місто від нацистських загарбників в 1944 році та сформований новий оргкомітет. Турнір включений в офіційний календар заходів і підтриманий Всеукраїнською федерацією боксу, а також Миколаївською федерацією боксу.
8.png
Вадим Меріков
Вадим МеріковІніціатор відновлення турніру
Турніри з боксу стали гарною традицією пам’яті. Я переконаний, що всі, хто бере участь в турнірі, вже переможці. Адже бокс – це школа життя. Бокс не вчить битися, але навчає тримати удар. Я бажаю спортсменам яскравих перемог, нових досягнень і завжди йду на ринг з перемогою в серці!
Микола Хаджиогло
Микола ХаджиоглоВіце-президент Федерації боксу Миколаївської області, заслужений тренер
Впродовж багатьох років ми проводили різні змагання з боксу, але завжди було бажання змінити формат, вийти на інший рівень. Добре, що турнір з року в рік змінюється, формат удосконалюється, а кількість учасників збільшується. Цей досвід допоможе спортсменам вигравати нові призові місця на інших професійних змаганнях.
Оксана Янішевська
Оксана ЯнішевськаЧлен оргкомітету
З упевненістю можна сказати, що бокс – один з найуспішніших видів спорту області. Наші боксери представляють Миколаївщину на чемпіонатах України та світу. Переконана, що відновлення такого боксерського турніру стане чудовою базою для спортсменів та їх тренерів.
© 2018 Турнір з боксу присвячений пам’яті 68-ми Героїв-десантників.